KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17154572

nr 1715 4572

Oidentifierad konstnär. Signerad A Mahlmann, Sommaräng. Olja på duk, 47x66 cm, yttermått inklusive ram: 60x80 cm

Kondition: krackeleringar

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 4 augusti 2025
kl 19:04:02